Dažniausiai
užduodami klausimai

Atsakymai į Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Kas yra smėlbetonis?

Betonas paprastai skirstomas į betono ir į smėlbetonio mišinį. Smėlbetonis yra gaminys, naudojamas (dažniausiai) šildomoms grindims ir išlyginamiesiems sluoksniams.

Kam reikalingas plastifikatorius?

Smėlbetonio priedas (plastifikatorius) Retanol Xtreme, yra skirtas norint pagreitinti darbų eigą, taip pat gali būti priklijuotas arba instaliuojamas ant plaukiančiojančios struktūros.

Ką reiškia TÜV Rheinland sertifikatas?

TÜV sertifikatas (atliekamas Vokietijoje) apima itin griežtus testavimus nustatant, kokie komponentai yra naudojami. Į tai įeina produkto atitikimas griežčiausius EU reglamentus industrijai, kurios komponentai yra sukurti ir patvirtinti, kad produkto sudėtis yra pateikiama teisingai. Tai yra didžiulis pokytis naudojant grindų betonavimo priedus visame Europos statybų sektoriuje (Pilna ataskaita galima pateikus užklausą).

Ar apmokinama dirbti su Retanol Xtreme plastifikatoriumi?

Taip, perkant www.martbera.eu, būsite supažindinti su produktais ir apmokinami, kaip tiksliai naudoti įsigytą produktą, kad būtų pasiekiami geriausi rezultatai. Prireikus bet kada galima pasikonsultuoti.

Ar mokymai dirbti su plastifikatoriumi Retanol Xtreme kainuoja papildomai?

Apmokymai ir tolesnės konsultacijos yra visiškai nemokamos.

Prie kokios temperatūros galima naudoti Retanol Xtreme plastifikatorių?

Temperatūros skirtumas tarp pastato lauko ir vidaus negali skirtis daugiau kaip +15 °C. Be to, pastato viduje rekomenduojama ne mažiau kaip 45% bendros drėgmės. Tai apsaugo nuo šilumos smūgio, greito paviršiaus džiūvimo ir didelės deformacijos.

Kaip vyksta maišymo darbai su Retanol Xtreme?

Nuo 62,5 Kg iki 75 Kg cemento per 250 l standartinei maišyklei (PUTZMEISTER 740/760).

https://www.martbera.eu/wp-content/uploads/2020/09/post_12-1280x854.jpg