Kas yra PCT CHEMIE?

PCT CHEMIE – tai vokiečių kompanija kurianti produktus inovatyviam betonavimui.

Ši kompanija padarė betonavimą kokybiškesniu, greitesniu ir padeda darbus baigti laiku. PCT Chemie yra rinkos lyderė betonavimo sistemų srityje Europoje.

Pagrindinė kompetencija

Pagrindinė PCT kompetencija yra itin aukštos kokybės statybinių chemikalų kūrimas, gamyba ir pardavimas, siekiant pagerinti betono savybes. Visas gaminių asortimentas yra sukurtas ir gaminamas Vokietijoje. Visi RETANOL® priedai yra išbandyti ir sertifikuoti TÜV Rheinland – Retanol yra pripažintas visiškai saugiu žmogaus sveikatai, tiek maišant mišinį, tiek atliekant pačius betonavimo darbus.

Pagrindinė produktų linija

Pagrindinė produktų linija yra RETANOL® prekės ženklas. RETANOL® priedai parduodami tiesiogiai ir išimtinai per 629 sertifikuotas specialistų įmones, kurios bendradarbiauja su PCT. Šios įmonės įsisavino „RETANOL® Screed“ kokybės idėją ir pasižymėjo kaip aukščiausios klasės įmonės.

PCT gamina priedus remiantis ilgaamže patirtimi ir visą laiką ieško sprendimų pagerinti rezultatą. Be to, jie ir toliau nustato naujus standartus, pritaikydami individualias paslaugas taip generuodami aukščiausios klasės rezultatus statybvietėse.