Smėlbetonio priedas RETANOL® XTREME

Jei norite užtikrintos kokybės ir puikaus našumo, taip pat greitai džiūstančio ir suteikiančio itin didelį grindų stiprumą smėlbetonio priedo, tada Jums be abejonės reikia rinktis RETANOL XTREME, kuris yra pirmaujantis Europos rinkoje.

RETANOL XTREME dėka daug greičiau išdžiūva grindys ir galima pereiti prie kitų statybos darbų.

Plastifikatorius RETANOL XTREME užtikrina, kad po 24 val ant grindų jau būtų galima vaikščioti, po 48 val. galima klijuoti plyteles, o po 72 val. jau galimi visi kiti grindų dengimo darbai.

Negana to, plastifikatorius RETANOL XTREME gali būti naudojamas ir vietose, kur visada yra drėgna. Taip pat tinka tiek lauko, tiek vidaus darbams. Atliekant darbus su RETANOL XTREME suteikiama net 10 metų garantija!

Risol 111/ Risol Plus patobulina smėlbetonio tankumą. Sumažina oro angas, susitraukimo (susigarbanojimo) ir plyšių susidarymus. Suteikia plastifikuojantį efektą, kuris pasižymi itin geru vandens sulaikymu, bei aukšta išankstine
jėga.
Jau po 1-os dienos yra pakankamai stiprus, kad būtų galima vaikščioti ant grindų, o po 3 dienų galima pakrauti ir sunkesnius krovinius.